Geplaatst op

Heeft u via de HAR of HBV zonnepanelen laten plaatsen en betaalt u hiervoor €4,50 per maand via de servicekosten? Dan is deze informatie voor u bedoeld.

Het gaat om zonnepanelen die tot en met begin 2024 zijn geplaatst.

Wat is er aan de hand?
Bij deze zonnepanelen kon u de opbrengst bekijken via een app van het bedrijf Autarco. Hiervoor moest u zelf een account aanmaken.Autarco is failliet gegaan. Daardoor werkt de app na 15 juli 2026 niet meer.

Een nieuw bedrijf, Invrida, heeft de monitoringsdienst overgenomen. Hierdoor kunt u de opbrengst van uw zonnepanelen straks weer bekijken via de app.

Moet ik iets doen?
Heeft u eerder een account aangemaakt bij Autarco? Dan heeft u waarschijnlijk een e-mail ontvangen van Invrida.

Wilt u de app blijven gebruiken om uw opbrengst te bekijken? Dan moet u akkoord gaan met de voorwaarden van Invrida. Zonder uw toestemming mogen zij uw gegevens niet gebruiken.

Goed om te weten

·       Uw zonnepanelen blijven gewoon werken.

·       U hoeft niets te doen als u geen gebruik wilt maken van de app.

·       De app is een extra service voor huurders die hun opbrengst willen volgen.

·       U betaalt hiervoor geen extra kosten aan Alwel.

·       Alwel ontvangt geen gegevens uit de app en kan uw opbrengsten niet bekijken.

Heeft u vragen over de e-mail van Invrida? Neem contact op met Invrida via de ontvangen e-mail. Heeft u geen mail ontvangen en bent u wel een gebruiker van de app? Neem dan contact op met hello@invrida.com en leg de situatie uit.

Deel dit nieuws

Overig nieuws